RADIO ŚLĄSK® na całym świecie www.radioslask.pl

Kontakty

                     
 Kontakt 

Redakcja:
++49 2451 9323854

          Telefax:           
++49 2451 9322938

Audycja na telefon:
++49 2451 9324234

Sluchaj nas przez telefon:
++49 345483410080

Gadu Gadu radiowe:

45988052

   E-mail:redakcja@radioslask.pl

 


Kontakt w sprawie reklamy

 

reklama@radioslask.pl


office-manager@radioslask.pl

Uwagi techniczne

 

Uwagi techniczne proszymy zgloszac na redakcja@radioslask.pl

 

Kontakt z prezenterami

Karin z Aachen

Założycielka Radia Śląsk, Administracja, Prezenterka PREMIERA 29.07.2010

e-mail: karin@radioslask.pl

Leo z Aachen

Założyciel Radia Śląsk, Dzial Techniczny Radia, Prezenter PREMIERA 29.07.2010

e-mail: leo@radioslask.pl

Jupp z Kerpen

Prezenter od 02.05.2013

e-mail: jupp@radioslask.pl

Tereska z Kudowy Zdroj

Admin Radia Slask, Prezenterka PREMIERA 01.07.2012

e-mail: tereska@radioslask.pl

Darek z Lippborg

Administrator Radia Śląsk, Prezenter PREMIERA 09.09.2012

e-mail: darek@radioslask.pl

Dani z Czyzowic

Admin Księgi Gości, Prezenterka od 02.05.2013

e-mail: dani@radioslask.pl

Chorzowianka z Lippetal

Prezenterka od 02.05.2013

e-mail: chorzowianka@radioslask.pl

Tadeusz z Tarnowskich Gór

Prezenter - PREMIERA 30.09.2018

e-mail: redaktormuzyczny@radioslask.pl

Katarzyna z Łodzi

Prezenterka - PREMIERA 21.10.2018

e-mail: redaktormuzyczny@radioslask.pl

Aktualno audycjo
Radio Slask - przygrywa niezawodny Autopilot
Gro dlo Wos
Slaskipilot

 





MOŻECIE NOS SŁUCHAĆ PRZEZ

KANAŁ GŁÓWNY

Radio Śląsk w Internecie Webplayer   Radio Śląsk w Internecie    Radio Śląsk w Internecie    Radio Śląsk w Internecie  Radio Śląsk w Internecie  




BRAK DANYCH
nie zaplanowano już dzisiaj
kolejnych audycji



1000 -1300 Niedzielny poranek przy kawie anulka
1300 -1530 Kudowa - Zdroj sie melduje i dobry deser serwuje Tereska
1530 -1800 Niedzielne popoludnie z Bytowa Halina
1800 -2000 Lista Przebojow Radia Slask Darek

zobocz wiyncyj

Kacik Kuchcika Radia ŚLĄSK - przepisy, obiady śląskie

DLA ANDROIDA

StrzelecOpolskiRadioSlaskC

 Kosciol w Chrzastowicach

Co niedziela i swieta transmisja Mszy Sw
o godz
7.30   9.30   10.45
z Kosciola Niepokalanego Poczecia NMP
w Chrzastowicach

Kliknij zeby posluchac Mszy Sw.

Kliknij

 

 

 Polecamy

Ogłoszenia nieruchomości Katowice

Przyjaciele Radia ŚLĄSK



Odwiedzono nos razy
 

Radio posiada licencje GEMA & GVL | Design/Powered/Engine
© 2010 - 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone! | Polityka cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj wiecej ...